Предмет: Биология, автор: sofiiapiskunova2

1.Вкажіть спільні та відмінні риси будови між грибами і рослинами і тваринами.
2.Опишіть групи лишайників.
3.Значення грибів у природі та житті людини.
4.Чому лишайники відносять до грибів?
5.Яка шкода і яка користь від грибів-паразитів?
6.Опишіть особливості будови грибів. ​

Ответы

Автор ответа: exqtw
0

1)Тваринам властиві обмін речовин, ріст, розвиток, рух, розмноження та подразливість, клітинна будова. У цьому виявляється подібність тварин до інших організмів. Мають вони й свої особливості: тварини є гетеротрофами, їхні клітини не мають твердої оболонки, а органи об’єднані в системи. Тварини, як правило, здатні самостійно пересуватися, їхній ріст обмежений або необмежений, тіло компактне.

2)За морфологічною будовою лишайники поділяють на три основні групи: накипні, листуваті та кущист

3)Гриби відіграють важливу роль у природі: вони розкладають рештки тварин і рослин до неорганічних речовин, які споживають рослини.

4)тому що лишайники - симбіоз грибів та водоростей.

5)Гриби паразити – це група грибів, які живляться за рахунок поживних речовин живих організмів, спричиняючи в них хвороби. А про користь написано в третьому пункті.

6)Більшість грибів складаються з міцелію і вегетативних (плодових) тіл. Міцелій практично повністю або більшою своєю частиною занурений у субстрат.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: сурикова1980
Предмет: Русский язык, автор: foxiky
Помогите пожалуйста,друзья!!! Буду очень благодарна! Составьте план ну т.е. по абзацам и озоглавьте! Прошу! Вот текст

На поверхности Марса астрономы заметили нечто,напоминающее каналы. Может быть,их построили марсиане, чтобы получать воду в засушливых районах?

Некоторые учёные полагают,что на Марсе действительно может быть жизнь.

Во-первых,Марс считают двойником Земли. По расстоянию до Солнца Марс идёт вслед за Землёй. Продолжительность марсианского дня почти совпадает с земным.

Во-вторых,на Марсе,как и на Земле, есть времена года. И со сменой времён года наблюдаются изменения на поверхности планеты.Весной и летом тёмные участки поверхности становятся ещё темнее, их цвет из голубовато-зелёного превращается в жёлтый. Может быть,это растительность?

(всё написала текст и выделила по абзацам вам осталось написать 4-5 заголовка помогите!) дам 25 баллов