Предмет: Физика,
автор: uliya4534
Кінь рівномірно тягне воза протягом 10 хв, виконуючи при цьому роботу 180 кДж. З якою швидкістю рухається кінь, якщо він розвиває зусилля 1 кн
Срочно
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
F=500 Н
v=0,8 м/с
t=1 год=3600 с
A=?
A=Fl=Fvt=A=Fl=Fvt= 500 Н * 0,8 м/с * 3600 с=1440000 Дж=1,44 МДж.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: megamatvey2015
Предмет: Русский язык,
автор: пипец16
Предмет: Русский язык,
автор: Vika12121211
Предмет: Алгебра,
автор: kefir7985
Предмет: Алгебра,
автор: av1976ss