Предмет: Химия,
автор: vikulia1360
До розчину натрій сульфату масою 140 г з масовою часткою Na2SO4 10% додали кристалічний натрій сульфат кількістю речовини 0,2 моль. Масова частка розчиненої речовини в одержаному розчині становить
Ответы
Автор ответа:
1
m(Na2SO4)=m×w=140×0,1=14г
m(Na2SO4)=nM=0,2×126=25,2г
m(ppa)=140+25,2=165,2г
m(Na2SO4)=14+25,2=39,2г
w(Na2SO4)=m(Na2SO4):m(ppa)×100%=39,2:165,2×100%=23,7288%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 110620011
Предмет: Русский язык,
автор: wali85
Предмет: Английский язык,
автор: kasimovaakniet
Предмет: Математика,
автор: aylishhh
Предмет: Физика,
автор: minecraftthekarp