Предмет: Физика, автор: Kirieexa

Визначте довжину ніхромового дроту з площею перерізу 0,25 мм2, з якого виготовлено нагрівник електричного чайника. Чайник живиться від мережі напругою 220В і нагріває 1,5 л води від 250С до 1000С за 5 хвилин. ККД чайника складає 50%

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 3,27м

Объяснение:

Дано:

S=0,25мм²

ρ1=1,1 Ом*мм²/м

ρ2=1000кг/м³

V=1,5л=1,5*10⁻³м³

t1=25°C

t2=100°C

t=5мин=300с

η=50%=0,5

с=4200Дж/кг°С

U=220В

----------------

l-?

Q=cm(t2-t1)=c*ρ2*V*(t2-t1)=4200*1000*1,5*10⁻³*(100-20)=504000Дж

Q=U²*t*η/R

R=U²tη/Q=220²*300*0,5/504000=14,4 Ом

R=ρ1*l/S

l=RS/ρ1=14,4/0,25/1,1=3,27м

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: МаксКорж798