Предмет: Математика, автор: petrenkovip4

Якщо для приготувоння варення господиня купила 5кг полуниці по 34 грн за один кг, і 4 кг цукру та за всю покупку заплатила 282 грн, то 1кг цукру коштує?​

Ответы

Автор ответа: elena3242
1
1) 5*34=170
2)(282-170):4=28
Похожие вопросы
Предмет: Музыка, автор: imbiril