Предмет: Математика,
автор: petrenkovip4
Якщо для приготувоння варення господиня купила 5кг полуниці по 34 грн за один кг, і 4 кг цукру та за всю покупку заплатила 282 грн, то 1кг цукру коштує?
Ответы
Автор ответа:
1
1) 5*34=170
2)(282-170):4=28
2)(282-170):4=28
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: кек436
Предмет: Окружающий мир,
автор: zanuda4
Предмет: Русский язык,
автор: olga493
Предмет: Музыка,
автор: imbiril
Предмет: Математика,
автор: augustazimov