Предмет: Физика,
автор: nno542563
визначте напругу в мережі, від якої живиться двигун насоса, підіймає вантаж 20 кг з глибини 22м за 4с. сила струму в обмотці двигуна дорівнює 6а. ккд двигуна 80%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m=20 кг
h= 22 м
t= 4 с
I= 6 А
η= 80 %.= 0.8 раз
U = ?
η = m*g*h / (U*I*t)
U = m*g*h / (η*I*t) = 20*10*22 / (0.8*6*4) = = 229,2 Вольта
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: alenanetraznit
Предмет: Русский язык,
автор: zhenyaschipov
Предмет: Русский язык,
автор: LeraReka
Предмет: Русский язык,
автор: risik66
Предмет: Физика,
автор: jenya99886