Предмет: Химия, автор: apolinariya030

ДАЮ 55 БАЛОВ. помогитеееее
сульфур (iv) оксид масою 8 г прореагував з водою масою 12 г. Обчісліть масу кислоти, що утворилася.

Ответы

Автор ответа: 45104510nata
0

Объяснение:

Дано:

m(SO3) = 8г

Найти:

m(H2SO4) -?

Решение

8г x

SO3 + H2O = H2SO4

80г 98г

x= 8x 98

--------- = 9.8 (г)

80

Ответ:9.8 г


apolinariya030: зачем копировать?
Похожие вопросы