Предмет: Физика,
автор: sasaandrusisin390
СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!!!!!!! Скільки електричної енергії буде витрачено за 5 хвилин при вмиканні плитки з напругою 220 В потужністю 800 Вт. Чому дорівнює сила струму в полі?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
1) энергия: А=P*t, где Р=800, t=300 сек.
Р=240000 (Дж). Если переводить в кВт*ч, тогда это 0,06667 (кВт*час).
2) сила тока: I=P/U, где U=220В, Р=800 Вт.
I=800/220=3,64 (А).
Аноним:
допоможіть будь ласка,треба дуже терміново
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: макс2184
Предмет: Английский язык,
автор: Екатерина1116
Предмет: Математика,
автор: sashak1309
Предмет: Математика,
автор: polinaSnak