Предмет: Физика,
автор: gilbrantbogdan52
Вкажи момент сили величиною 6 Н, плече якої дорівнює 30 см
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1,8Н×м
Объяснение:
Дано:
F=6 H
d=30 см
_________
М-?
М=F×d=6×0,3=1,8H×м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ника1960
Предмет: Русский язык,
автор: otmorozokwe13
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: kirillguyc98
Предмет: Математика,
автор: torshyna70