Предмет: Химия,
автор: nextgoyt
Помогите пожалуйста.100 баллов
Обчислити масу 10% розчину солі, яку можна отримати при розведенні водою 300г 15% розчину тієї ж солі.
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь: 450 г.
Пояснення:
Знайдемо масу солі у 10% розчині, користуючись формулою
Wр.р. = ((m р.р) / (m р-ну))) * 100% ⇒ m р.р. = (m р-ну * W р.р.) / 100
m солі = 300 г * 0,15 = 45 г
Зверніть увагу, що маса солі в розчині при додаванні води не зміниться, а зміниться лише маса розчину!
Отже, користуючись нашою вихідною формулою знайдемо масу 10%-ного розчину: m р-ну = m р.р. * 100% / W р.р.
m р-ну = (45 * 100) / 10 = 450 г.
Перевіряємо нашу відповідь:
(45/450)*100% = 10% ⇒ розв'язок вірний.
nextgoyt:
Дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Keryvs
Предмет: Другие предметы,
автор: Chinman
Предмет: Английский язык,
автор: naydenova971997
Предмет: Математика,
автор: narynbay
Предмет: Английский язык,
автор: dilok27