Предмет: Физика,
автор: Аноним
Яку роботу треба виконати, щоб підняти
тіло масою 3 т на висоту 3 м?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: 90 кДж
Пояснення:
m= 3 т= 3000 кг
g= 10 Н/кг
h= 3 м
___________
A - ?
A= Fh Оскільки F= mg, то
А=mgh
A=3000·10·3=90000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: igrok9810
Предмет: Русский язык,
автор: Lerameder
Предмет: Русский язык,
автор: лёша20457
Предмет: Русский язык,
автор: Tyxco
Предмет: География,
автор: mari3019