Предмет: Физика,
автор: chornenkapoly
В електричний чайник налили воду за температури 12°С. Че- рез 4 хв після ввімкнення чайника вода закипіла. Визначте масу води, якщо ККД чайника 91%, сила струму в його нагрівальному елементі 10 А, напруга в мережі 220 B. -ДАЮ 100 БАЛІВ
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Q=C*m*(tк-tн)
Qн=U*I*η*τ
U*I*η*τ = C*m*(tк-tн);
m=U*I*η*τ/(C*(tк-tн));
τ = 240с
η = 91%=91/100=0,91
m=220*10*0.91*240/(4200(100-12))=1,3кг
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Ксюша0204
Предмет: Русский язык,
автор: звездочёт25
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: chekyrovakmmark