Предмет: Физика, автор: seryine249160

ПОМОГИТЕ, СРОЧНО! 100 баллов!!!
Куля радіусом 1 см, що має заряд 5 нКл, поміщена у гас. Діелектрична проникність гасу = 2,1, густина гасу 800 кг/м3, густина матеріалу, з якого виготовлена куля, 1400 кг/м3. Знайти напруженість вертикального електричного поля, у яке треба помістити кулю, щоб вона плавала усередині гасу

Ответы

Автор ответа: mikolasagan25
1

Ответ:

24КнЖ

Объяснение:

дано

м=1400кг

м2=800кг

-----------------

-----------------

м=1400-800=960=10=2,1=321КнЖ

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: karina290909
Предмет: Қазақ тiлi, автор: KDJGHRGKHSRYTEOSGUJH