Предмет: Физика, автор: annaa271008

Срочно!
Прикладаючи горизонтальну силу 70 Н, по підлозі протягли з незмінною швидкістю вантаж. Відомо, що при цьому було виконано роботу 350 Дж. Який шлях подолав вантаж?
1)24500см
2)2,45м
3)20см
4)5м
5)1,25м​

Ответы

Автор ответа: besplatniybit
1

Дано:

F=70Н

А=350Дж

Найти:

S-?

Решение:

A=FS

S=A/F=350/70=5м

Ответ: 5м

Автор ответа: anasteisha1130
0
Скоріш за все,подолав 5 метрів
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: Lily2015