Предмет: Физика,
автор: rozenkoandrej10
СРОЧНО!!!!
Сталева кулька масою 20 г. падаючи з висоти 1,25 м на сталеву плиту, відскакує вiд неї на висоту 80 см. Визначити iмпульс сили, який діяв на плиту під час удару.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
50
V=sqrt(2*g*h)=sqrt(2*10*5)=10 м/с F=m*V/dt=0,05*10/0,01=50 H
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: танч14
Предмет: Русский язык,
автор: ууу37
Предмет: Математика,
автор: barnokasymova1
Предмет: Физика,
автор: maxthman46