Предмет: Физика, автор: veronikadicok9

Потужність двигуна пральної машини 600 Вт. Яку роботу він виконує за 10 хв ?​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 36кДж

Объяснение:

Дано:

N=600Вт

t=10мин=600с

----------------

А-?

N=A/t

A=Nt=600*600=360000Дж=360кДж

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: марина1446
Предмет: Математика, автор: prostonikita7331