Предмет: Физика,
автор: vikaprivat03
Потужність пральної машини 1,2 кВт. Яку механічну роботу виконає машина за 5 секунд?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
6 кДж
Объяснение:
Дано:
P=1,2 кВт=1200 Вт
t=5 секунд
Знайти:
A=?
Рішення:
A=Pt=1200Вт×5сек.=6000 Дж=6 кДж.
Ответ:6 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Эйрени
Предмет: Русский язык,
автор: cl5uChseaReb
Предмет: Русский язык,
автор: 13PrincessK
Предмет: Информатика,
автор: dashavorontsova07
Предмет: Окружающий мир,
автор: annasevsk81