Предмет: Математика, автор: kapustovoitova85


За 3 кг печива заплатили 228 грн. Скільки
будуть коштувати 4 кг цукерок, якщо їх
ціна на 20 грн. більша, ніж ціна печива?

Ответы

Автор ответа: bel72777
0

Ответ:

384

Пошаговое объяснение:

228/3=76 грн - цена 1 кг печенья.

76+20=96 грн - цена 1 кг конфет.

4·96=384 грн - цена 4 кг конфет.

Похожие вопросы