Предмет: Химия,
автор: onegorda95
Установіть відповідність між формулою простої речовини та її кількістю речовини певної маси
2 моль речовини, маса 62 г
2,5 моль речовини, маса 100 г
1,5 моль речовини, маса 18 г
2 моль речовини, маса 112 г
та
P, Fe, C, Ca .
помогите пожалуйста!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Правильна відповідь:
56г/моль
Розв'язання:
М-молярна маса
M(P205){31•2+16•5=62+80=142(г/моль)
М(ЕЗРО4)=1•3+31+16•4=3+31+64=98(г/моль)
M(Fe(NO3)2))=56+14•2+16•6=56+28+96=180(г/моль)
M(CON)=39+16+1=56(г/моль)
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: KateSweet2
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: danil2931
Предмет: Русский язык,
автор: malaya667