Предмет: Физика,
автор: roninnnn
на скільки зміниться внутрішня енергія оксигену масою 200г при збільшенні температури на 20 градусів
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
2597 Дж ~ 2,6 кДж
Объяснение:
v=200/(2*16)=6,25 моль
ΔU=5/2*v*R*ΔT- для двохатомного газу
ΔU=5/2*6,25*8,31*20 = 2596,875 Дж ~ 2597 Дж ~ 2,6 кДж
roninnnn:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ЛиляЛапа
Предмет: Английский язык,
автор: katerina230105
Предмет: Английский язык,
автор: chistol2007
Предмет: Математика,
автор: atrofimova176
Предмет: Русский язык,
автор: sofazantoan1