Предмет: Физика,
автор: deidara2607
Срочно, 40б за ответ. Визначте електричний опір електроліту, якщо під час сріблення виробу на катоді за 30 хв утворилося срібло масою 4,55 г. Напруга між катодом і анодом становить 220 В.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Сопротивление электролита приблизительно 97,5 Ом
Объяснение:
Дано:
t = 1800 c
m = 0,00455 кг
k = 1,12 · 10⁻⁶ кг/Кл
U = 220 B
Найти:
R - ?
----------------------------------------
Решение:
По закону Фарадея:
- m = kIt ⇒ I = m / (kt) - сила тока
По закону Ома:
- R = U / I = U / (m / (kt)) = (Ukt) / m
Расчеты:
R = (220 B * 1,12 · 10⁻⁶ кг/Кл * 1800 c) / 0,00455 кг ≈ 97,5 Ом
#SPJ1
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: savar3
Предмет: Русский язык,
автор: alisao03
Предмет: Русский язык,
автор: sedykhmaksimka
Предмет: Английский язык,
автор: marinette1331