Предмет: Физика,
автор: olgavoroscuk59
2. Визначте кількість теплоти, що дає електроприлад потужністю 2 кВт за 10 хв роботи?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Q = 1,2 МДж.
Объяснение:
Дано:
P = 2кВТ = 2000 Вт
t = 10 мин = 600 с.
Найти:
Q - ?
Решение:
Q = P * t, где:
P - мощность (Вт)
t - время (с.)
Q = 2000 * 600 = 1 200 000 Дж = 1,2 МДж.
olgavoroscuk59:
Дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: poluckova123
Предмет: Русский язык,
автор: никтособака
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: dsurkov