Предмет: Химия, автор: 4Karina

Обчисліть масову частку елементів у форумі (||) хлориді!!!!!!!!!! ( з поясненням!!!!)

Допоможіть!!!! Даю 30 балів!!!!

Ответы

Автор ответа: ndfnmklds4563
0

Відповідь:

Ок

Пояснення:

Дано: FeCI2

w(Fe)-?

w(CI)-?

Mr(FeCI2)=Ar(Fe)+2Ar(CI)=56+70=126а.о.м.

w(Fe)=Ar(Fe)/Mr(FeCI2)=56/126=0,44=44%

w(CI)=Ar(CI)/Mr(FeCI2)=70/126=0,56=56%

спочатку треба знайти відносну молекуярне масу формули FeCI2, тільки треба не забувати що атомна маса хлору 35,5 до цілих чисел ми її НЕ округляємо в нас вийшло 126а.о.м., щоб знайти частку одного з елементів потрібно масу цього елемента в сполуці поділити на ВСЮ масу сполуки, наприклад w(Fe)=Ar(Fe)/Mr(FeCI2)=56/126=0,44 ми зводми до відсотків треба знайти 1=100%, 0,01=1% і так само робимо з хлором, і треба щоб масові частки дорівнювали 1 або в відсотках 100% якщо 100% то ми все правильно порахували

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: G4M4T