Предмет: Физика,
автор: artem2020bere
Чому дорівнює повна механічна енергія тіла масою 6 кг, що має кінетичну енергію 12 Дж і знаходиться на висоті 10 см?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 18Дж
Объяснение:
Дано:
m=6кг
h=10см=0,1м
g=10Н/м
Ек=12Дж
--------------
Е-?
Е=Ек+Еп=Ек+mgh=12+6*10*0,1=18Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Станционный
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: sneshana2006
Предмет: Окружающий мир,
автор: sherstyankina
Предмет: Математика,
автор: anlev66