Предмет: Математика, автор: marinanaruto11

Сколько надо заплатить за покупку состоящую из двух кг ананасов(193 руб),одного кг винограда(239 руб) и пяти кг груш(87 руб). РЕШИТЕ ПЖ 30 БАЛЛОВ

Ответы

Автор ответа: mashka2akk
0

Ответ:

193₽+239₽+87₽=519₽

Пошаговое объяснение:

все


chungachanga95: 1207, если цена указанная за ананасы и груши за 1 кг, то есть 193+193
mashka2akk: упс
Автор ответа: valovvv01
0

Ответ:

519 рублей

Пошаговое объяснение:

если указанная цена это за каждый килограмм то будит 1060

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi, автор: doubledouble10
80 баллов. СОСТАВИТЬ ВОПРОСЫ ПО ТЕКСТУ
Адам үшін ең қымбат нәрсе-уақыт.Ол алтыннан да қымбат.Уақыт-әркімнің нақтылы өмірлік капиталы.Адамның құр босқа кеткен уақытын кері қайтару мүмкін емес. Кісінің іскерлігі уақытты босқа жібермеуден басталады.Біз көбінесе сол уақытты бағалай білмейміз. Уақыт ақсүйектікті мойындамайды .Ханға да ,қараға да берілетін мерзім-тәулігіне жиырма төрт сағат.Кім уқытын бағалай білсе,сол ғана биіктерге жетеді.Саналы адам уақыттың өмірді жасайтын негізгі құрал екенін жақсы түсінеді. Адам уақытты сезінгенде ғана өзін-өзі қадағалап отырады.Өзіне-өзі бағыт белгілейді Ісіңнің өрге басуы өзіңе ғана байланысты.Өз уақытын пайдалана білген адам бір Істі жоспарлауға үйренеді.Уақыттың ысырап болуы –шығын. Үнемі кешігіп жүретін жалқау адамға іскерлік әлемінде орын жоқ. Уақыттың бағасын біл.Жалқаулықтан бойынды аулақ ұста.Өзіңді-өзің тәрбиеле.
Предмет: Математика, автор: usmanova49