Предмет: Физика, автор: nocen69688

90 Балів!!!Швидко!!!
Пружинна рушниця вистрілює кульку вертикально вгору на висоту 45 см, якщо пружина стиснута на 1 см. Яка початкова швидкість польоту кульки? На яку висоту підніметься кулька, якщо її стиснути на 3 см?

Ответы

Автор ответа: DeadCodeWriter
1

вiдповiдь: висота 4.05м, швидкість 3 м\с

====================================================

h1=45 см >0.45м

x1=1 см

x2=3 см  

V0-?

h2=?

mgh1=kx1²/2

mgh2=kx2²/2

h2=h1*(x2/x1)²-> 0.45*(3/1)^2= 4.05м

Еп = Ек -> mgh1 = mV0^2/2

V0^2=2gh1 -> 2*10*0.45=9

V0=√9 ->3м/с

=====================================================

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: semyonbykov
Предмет: Қазақ тiлi, автор: zeinolla04