Предмет: Химия, автор: vowchok2017

Хэлпаните срочно!!!!!!!

Обчисліть об’єм газу (н.у) , що виділиться, якщо амоній сульфат масою 55 г
змішати з калій гідроксидом масою 20 г
та нагріти.

Ответы

Автор ответа: vasilchukilia
0

Объяснение:

Объяснение:33 г Х л

(NH4)2SO4 + 2NaOH = Na2SO4 + 2NH3 + 2H2O

n = 1 моль n = 2 моль

Mr = 132 г/моль Vm = 22,4 л/моль

m = 132 г V = 44,8 л

33 г (NH4)2SO4 - Х л NH3

132 г (NH4)2SO4 - 44,8 л NH3

V(NH3) = 33 * 44,8 / 132 = 11,2 л


vowchok2017: та не NaOH,там KOH
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Rmerzlyakov04