Предмет: Химия,
автор: leralilia8
Під час термічного розкладання метану на прості речовини утворену сажу використовують для забарвлення гуми для шин. Обчисліть і запишіть масу (г) сажі яка утворилася внаслідок розкладання метану об'ємом 56л
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Метан это газ, молярный объем газов при нормальных условиях равен 22.4л/моль, а сажа одна из форм углерода.
56л. хг
СН4 = 2Н2↑ + С
22.4л/моль. 12г/моль
х=56×12÷22.4=30г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ekaterinaivanova01
Предмет: Русский язык,
автор: курманбой
Предмет: Русский язык,
автор: VIKIIING
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: ira151058