Предмет: Химия,
автор: darinanazarenko503
У 50 г води розчинили 10 г солі. Зазначте масову частку солі в одержаному розчині.
20%
17%
16%
83%
Ответы
Автор ответа:
0
odhdhsheuejjendbbdbdbshhsjsj
Пояснення:
Автор ответа:
1
Відповідь:
m(р-ну)=50+10=60г
w=10*100/60=16,7%=17%
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: eldorado2015122
Предмет: Русский язык,
автор: TheAlexIppolitov
Предмет: Русский язык,
автор: патя103
Предмет: Русский язык,
автор: lapaev03p8ux5a