Предмет: Химия,
автор: lisalyaskov
Допоможіть з хімією! (7 клас)
до 350 г води додали 60 г-10% розчину натрій сульфату. Визначте масову частку (у %) натрій сульфату в добутому розчині
Ответы
Автор ответа:
1
маса роз.речовини = 0.1*60 = 6 г
маса нового розчину = 350+60 = 410 г
нова масова частка = 6/410 = 0.015 або 1.5%
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: erasildamir
Предмет: Русский язык,
автор: natalimenshiko
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: zhetkergen
Предмет: Физика,
автор: Ivansigaev199564
Предмет: Биология,
автор: lera20032510