Дуже терміново!!!! Есе на тему:" Люди які люблять тварин як правило добріші та оптимістичні. Це правда?" і необхідно вказати список використаної літератури.
Ответы
Ответ:
Люди - єдиний вид, який тримає домашніх вихованців. Але чому ми це робимо, адже догляд за твариною потребує чимало зусиль і ресурсів?. Але чому ми це робимо, адже догляд за твариною потребує чимало зусиль і ресурсів?Коли чотири шимпанзе спіймали дитинча крихітної антилопи - блакитного дуїкера - і почали з ним бавитися, можна було припустити, що вони хотіли зробити його своїм домашнім улюбленцем.
Утім, зрештою гра почала виглядати досить небезпечною для антилопи. Шимпанзе поводилися з нею надто грубо, і все закінчилося гибеллю тварини. Мавпи ще деякий час продовжували грати з її тілом.
Антилопа не була "домашнім улюбленцем" у тому сенсі, як це розуміємо ми, адже тварини їх не заводять.
Ви не побачите шимпанзе, який вигулює собаку, або слона, який проводить час у компанії черепахи.
Здається, тільки люди можуть зробити іншу тварину членом своєї родини. Але чому і навіщоВажко сказати, коли люди почали заводити домашніх улюбленців.
Відомо, що тисячі років тому наші предки тримали вдома вовків. Вочевидь, вони ловили їх ще маленькими і приручали, з'ясувавши, що вони можуть бути корисними на полюванні.
Чому собаки такі вірні?
Чому собаки так схожі на своїх господарів?
Зірки та їхні чотирилапі друзі
Поступово вони стали більш покірними компаньйонами і еволюціонували в собак. Як свідчить дослідження, опубліковане в травні 2015 року, це могло статися ще 27 тисяч років тому.
З того часу люди тримають вдома собак та інших тварин, і присутність домашнього вихованця стала частиною багатьох культур.
Ця звичка, однак, виглядає досить дивною, адже домашній улюбленець потребує чималих зусиль і ресурсів.
Його треба годувати, лікувати, доглядати за ним і проводити з ним час.
Більшість домашніх улюбленців, окрім сторожових собак, не приносять жодної практичної користі.
На відміну від ваших потомків, вони не піклуватимуться про вас у старості та не забезпечать збереження вашого роду, передавши гени наступним поколінням.
А втім, мільйони людей в усьому світі тримають вдома собак, котів, морських свинок та інших тварин, вважаючи їх повноцінними членами своєї родини.Існує багато припущень, чому це відбувається.
Протягом декількох десятиліть учені вважали, що домашні улюбленці покращують психічне здоров'я людини і навіть подовжують життя.
Результати досліджень, однак, виявилися суперечливими. Кілька останніх з них, приміром, довели, що домашні улюбленці не тільки не впливають на рівень задоволеності життям їхніх господарів, але й можуть підвищувати ризик психічних розладів.
Хіба коти і справді безсоромні егоїсти?
Вчені: собаки копіюють риси господарів
Утім, життя разом з твариною в минулому могло мати більше переваг. Жінка, яка була здатна допомогти безпорадній тварині, вочевидь, також мала стати хорошою матір'ю в майбутньому. А піклування про домашніх тварин виховувало доброту та співчуття.
За іншою теорією, домашній улюбленець, як-от собака, міг бути свідченням добробуту людини, адже він чи вона були здатні прогодувати не лише себе, але й тварину.