Предмет: Химия,
автор: travkinaevg17
До розчину масою 150 г з масовою часткою солі 45% долили воду масою
150 г. Обчисліть нову масову частку розчину.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m1(р-ра) = 150 г
w1(соли) = 45% = 0,45
m(H2O) = 150 г
Найти:
w2(соли) - ?
Решение:
m(в-ва)=w×m(р-ра)
m1(соли) = 0,45 × 150 = 67,5 г
m(р-ра) = 150 + 150 = 300 г
w=m(в-ва)/m(р-ра)×100%
w2(соли) = 67,5 / 300 × 100% = 22,5%
Ответ: 22,5%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: fidanajjjj
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: liliakushnir
Предмет: Химия,
автор: ol7876