Предмет: Математика,
автор: Arihph
1 кг цукерок дорожчий за 1 кг печива на 3,6 грн. За 3 кг цукерок і 4 кг печива заплатили 135,4 грн. Скільки коштує 1 кг печива і 1 кг цукерок?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
1 кг печенья Х
1 кг конфет Х +3,6
3 ( Х +3,6) + 4 х = 135,4
3 х + 10,8 +4 х = 135,4
7 х = 135,4-10,8 = 124,6
х = 17,8 - цена 1 кг печенья.
17,8+3,6 = 21,4 - цена 1 кг конфет
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: MrGamer001
Предмет: Русский язык,
автор: danea2005Dan
Предмет: Русский язык,
автор: sip1974
Предмет: Математика,
автор: tivofei1984
Предмет: Математика,
автор: dasho51