Предмет: Физика,
автор: arseniykayg
Використовуючи схему електричного кола, зображеного на
рисунку, визначте загальну напругу на ділянці ВС, якщо
амперметр показує 5 А, а R1 = 6 Ом, R2 = 6 Ом, і R3 = 6 Ом, R4
= 4 Ом.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
R1 =R2 = R3 = 6 Ом
r123 = R1/3 = 6/3 = 2 Ома
R = R4+r123 = 4+2 = 6 Ом
I = I4 = 5 A
U = R*I = 6*5 = 30 B
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: Teigtae
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: keko2230
Предмет: Русский язык,
автор: muisic8
Предмет: Алгебра,
автор: yourmelancholy
Предмет: История,
автор: korshunova2408