Предмет: Физика,
автор: marinadozd9
Знайдіть роботу при потужності 400 Вт за час 2 хв
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
А=P*t
t=2хв=120с
A=400*120=48000Дж=48кДж
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: katyagrinevits
Предмет: Английский язык,
автор: AndreyPROSTO1
Предмет: Английский язык,
автор: Nelja545
Предмет: Українська мова,
автор: sonyashapiro10
Предмет: Английский язык,
автор: Erken27