Предмет: Химия,
автор: laktionnov
Обчисліть масу осаду,що утвориться при взаємодії ферум (ІІ) хлориду з натрій гідроксидом масою 16 г.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(NaOH)= 16 г
Найти:
m(Fe(OH)2)-?
Решение:
FeCl2+2NaOH=2NaCl+Fe(OH)2
n(NaOH)=m/M=16 г: 40 г/моль= 0,4 моль
M(NaOH)=23+1+16= 40 г/моль
n(NaOH)=n(Fe(OH)2)= 0,4*1/2= 0,2 моль
m(Fe(OH)2)=n*M= 0,2 моль*90 г/моль=18 г
M(Fe(OH)2)= 56+16*2+1*2= 90 г/моль
Ответ: m(Fe(OH)2)= 18 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Dahundzad
Предмет: Русский язык,
автор: Cats1265citicat
Предмет: Русский язык,
автор: Dobrovaliza
Предмет: Английский язык,
автор: фтвфкещт20
Предмет: Обществознание,
автор: agabaeva1994