Предмет: Физика, автор: ywvwyyy

50 баллов
Автомобіль масою 5т рухається із швидкістю 20м/с. Чому дорівнює
зміна імпульсу автомобіля від початку гальмування до повної зупинки. Надо с объяснением!

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
2

Відповідь: - 1·10⁴ кг·м/с

Пояснення:

m=5 т =5·10³кг      Зміна імпульсу:           Δp=р₂ - р₁

υ₁=20 м/с               Кінцевий імпульс:       р₂=mυ₂=0

υ₂= 0 м/с                Початковий імпульс:  р₁=mυ₁

_____________   Тоді  Δp= - mυ₁= - 5·10³·20= - 1·10⁴ кг·м/с

Δp - ?                      Знак "-" вказує на те, що імпульс зменшився

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Ayazhan91011
Предмет: Алгебра, автор: tashcherov54