Предмет: Физика, автор: sashaivanovych2007

Хлопчик рухається на велосипеді. За швидкості руху 5 м/с хлопчик, переставши крутити педалі, нахилився та підхопив рюкзак, що лежав на землі. Якою буде швидкість руху хлопчика в наступний момент часу? Маса хлопчика разом із велосипедом дорівнює 70 кг, маса рюкзака – 10 кг.
Записати у форматі
Дано:

Ответы

Автор ответа: alexminaev
6

Ответ:

M = 70 кг

m = 10 кг

V1 = 5 м/с

V2-?

_________________________________________

MV1 = (m+M)*V2

V2 = MV1/(m+M)

V2 = 70*5/(70+10) ≈ 4,4 м/с

Похожие вопросы