Предмет: Физика,
автор: Аноним
Обчисліть потужність двигунів літака який летить зі швидкістю 260 м/с а його двигуни розвивають силу тяги 200кН ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
v=260 м/с
F=200 кН=200000 Н
N - ?
_______________________________________
N=F*v=200000 * 260=52 000 000 Вт=52 МВт - потужність двигунів літака.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Chachukh
Предмет: Русский язык,
автор: safina7771
Предмет: Окружающий мир,
автор: verlelena
Предмет: Математика,
автор: fyfytzvrrrr
Предмет: Физика,
автор: Krolja5656