Предмет: Физика,
автор: sandraneborak817
Яку роботу виконає електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря за 20 хвилин, якщо напруга 5 В, а сила струму 0,5 А? СРОЧНО!!!
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь: 3 кДж
Пояснення:
t= 20 хв=1200 c A=UIt=5 В ·0,5 А ·1200 c=3000 Дж
U= 5 В
I=0,5 А
__________
A -
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ramesi44
Предмет: Русский язык,
автор: ltyb15
Предмет: Русский язык,
автор: ksyush03
Предмет: Астрономия,
автор: Sergey042
Предмет: История,
автор: golubkinapolina