Предмет: Химия,
автор: Alisabuhina
У 500 г води розчинили 5 г соди. Розрахуйте масову частку соди в розчині.
Помогите пожалуйста решить срочно!!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
0,9% або 1%
Объяснение:
Маса всього розчину:
500г + 5г = 505г
Масова частка соди в розчині(за формулою):
5/505 = 0,009г =0,9%, можна записати 1%
Alisabuhina:
Спасибо огромное!!!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Adrfghhjjkkk
Предмет: Русский язык,
автор: danastaeva
Предмет: Другие предметы,
автор: aligator7878
Предмет: Математика,
автор: Аноним