Предмет: Алгебра,
автор: dashynyatv
2) За 2кг печива і 3кг цукерок заплатили 450грн, а за 3кг печива і 2кг цукерок заплатили 395грн. Скільки коштує 1 кг печива i скільки 1кг цукерок?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Нехай 1 кг печива коштує - хгрн, а 1 кг цукерок - у грн Складемо систему рівнянь:
{2х + 3у = 450 | * ( - 1,5)
{3х + 2у = 395
{-3х - 4,5у = - 675
{3х + 2у = 395
Складемо обидва рівняння
- 2,5у = -280
у = - 280 : ( 2,5)
у = 112 грн коштує 1 кг цукерок
Підставимо у = 112 уперше рівняння
2х + 3 * 112 = 450
2х + 336 = 450
2х = 450 - 336
2х = 114
х = 114 : 2
х= 57 грн коштує 1 кг печива
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: мира203
Предмет: Русский язык,
автор: мама850
Предмет: Русский язык,
автор: ира5100
Предмет: Математика,
автор: mspotolochnaya
Предмет: Українська мова,
автор: DanyaGogolev