Предмет: Физика, автор: foks512008

Мотор, маючи потужність 900 кВт, розвиває силу тяги 30 кH? З якою швидкістю рухається вітрильник?​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 30м/с

Объяснение:

Дано:

N=900кВт=900000Вт

F=30кН=30000Н

--------------------

V-?

N=FV

V=N/F=900000/30000=30м/с

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Rabbit08