Предмет: Физика, автор: danilbeloblockij

СРОЧНО У МЕНЯ 5 МИНУТ ОСТАЛОСЬ
Визначте час який необхідний для покриття сталевої деталі площею поверхні 400см ^2, шаром хрому завтовжки 36 мкм , якщо електроліз проходить за сили струму 16 А (k = 0.193 * 10^-6, p = 7800)

Ответы

Автор ответа: VVVikaVV
2

Відповідь:По закону электролиза m=k*I*t   k=0,18*10^-6 кг/Клm=p*V=p*S*d    d- 36*10^-6 м   p=7200 кг/м3p*S*d=k*I*tt=p*S*d/k*I=7200*400*10^-4*36*10^-6/0,18*10^-6*16=3600 Ответ: 1 час 

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: M1I2H3A4N5I6K