Предмет: Физика,
автор: Rubichek
ДАЮ 50 БАЛОВ!
Під час піднімання тіла масою 100 кг виконано механічну роботу 4000 ДЖ. На яку висоту підняли тіло?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: 4 м
Пояснення:
m= 100 кг A =mgh ⇒ h=A/(mg)
g= 10 Н/кг А= 4000/(100·10) = 4 м
A=4000 Дж
__________
h -?
versachexdior:
можете мне помочь по физике
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: stiklin
Предмет: Русский язык,
автор: джесика1672728228
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: What124578
Предмет: Алгебра,
автор: alex4624