Предмет: Химия, автор: broandri930

Обчисліть масу оксиду, що утворюється під час повного окиснення 28 г літію.​

Ответы

Автор ответа: annapavelko17
1

Ответ:

 28           m

4Li+O2=2Li2O

 28         2*30

M(Li)= 4*7=28

M(Li2O)= 2*7+16=30

m(Li2O)= 28*60/28= 60

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Milenakey2008