Предмет: Химия,
автор: Аноним
Який об'єм газу (н.у.) виділиться під час взаємодії 276г калій карбонату з хлоридною кислотою! СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: об'єм CO2 44.8 л
Пояснення:
K2CO3+ 2HCl = 2KCl + CO2 + H2O
n(K2CO3) = 276/ 138 = 2 моль
n (CO2) = 2*1 / 1 = 2 моль
v(CO2) = 2*22.4 = 44.8 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: homyahokEva
Предмет: Русский язык,
автор: GamesMak
Предмет: Русский язык,
автор: 061967
Предмет: Алгебра,
автор: cabiha522
Предмет: Геометрия,
автор: tipasik