Предмет: Математика,
автор: alinavlachiga
¾ кг цукерок коштує 90,75 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
90.75/3=30.25 - це за 1/4
30.25*4=121 грн
Покрокове пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: н6тп85тш
Предмет: Русский язык,
автор: DashaLenivaya
Предмет: Русский язык,
автор: Alenik1008
Предмет: Математика,
автор: asdeetr228
Предмет: Физика,
автор: kushhhova007