Предмет: Физика, автор: bonianikusia

10б СРОЧНО Джерелом струму в колі є батарея з ЕРС 12 В. Напруга на клемах батареї 8 В, а сила струму в колі 1,7 А. Визначте зовнішній і внутрішній опори електричного кола

Ответы

Автор ответа: slganiev
1

Відповідь:

R=4.7 Om      r=2.35 Om

Пояснення:

маємо:Е=12В

            U=8V

            I=1.7A

    R, r-?                     I=E/R+r⇒(R+r)*I=E⇒R*I+r*I=E⇒U+r*I=E  підставимо значення            8+1,7r=12⇒1.7r=4    r=4/1.7=2.35    

       ми отримали внутрішній опір батареї , зовнішній отримаємо за законом Ома    , R=U/I⇒8/1.7=4.7 Om

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: никго1
Предмет: Математика, автор: alisakhorosh5