Предмет: Химия, автор: mahaevst

6. Виконайте необхідні обчислення й укажіть кількість речовини (моль) амоніаку (NH3), що утвориться в результаті взаємодії азоту ( N2) з воднем, об"єм якого 6 л.

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
2

Відповідь:

N2+3H2=2NH3

n(H2)=6/22,4=0,27моль

n(H2):n(NH3)=3:2

n(NH3)=0,27*2/3=0,18моль

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: aiym020506